Лист За Кружна Пила За Инокс 305х25.4х2.5/2.2мм 60Т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Инокс 305х25.4х2.5/2.2мм 60Т

Лист За Кружна Пила За Инокс 305х25.4х2.5/2.2мм 60Т

13500 ден

Има на залиха

13500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надвотрешен дијаметар на листот 305мм

Внатрешен отвор на листот 25.4мм

Ширина на сечење 2.5мм

Дебелина на листот 2.2мм

Број на запци 60

Бренд

Bosch