Лист За Кружна Пила За Дрво 305х3.2/2.2х30мм 40т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Дрво 305х3.2/2.2х30мм 40т

Лист За Кружна Пила За Дрво 305х3.2/2.2х30мм 40т

2850 ден

Има на залиха

2850 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен пречник 305мм

Внатрешен отвор на листот 30мм

Ширина на сечење 3.2мм

Дебелина на основниот лист 2.2м

Број на запци 40т

Бренд

Bosch