Средство За Чистење Санитарии и Бањи 500мл - Baucentar
Средство За Чистење Санитарии и Бањи 500мл

Средство За Чистење Санитарии и Бањи 500мл

539 ден

Нема на залиха

Опис

Опис на производот

Самоделувачки интензивно средство за чистење на туш кабини, тоалети, лавабоа, керамички плочки во бањи, вештачки материјали, пластика и стакло. Отстранува слоеви ‘рѓа, слоеви на каменец, маснотии, маслени дамки, остатоци од сапун и други нечистотии. Високо квалитетен концентрат, кој ја дезинфицира површината и и дава дополнителен сјај.

Наменето е за внатрешна и надворешна употреба. Средството се нанесува на извалканата површина, се остава неколку минути да делува и потоа се исплакнува со многу вода.

Потрошувачка: 1 l / 5-20 m²

Бренд

Бренд

Knauf