Крвчиња за дистанцирање плочки 1.5мм 200пар. - Baucentar
Крвчиња за дистанцирање плочки 1.5мм 200пар.

Крвчиња за дистанцирање плочки 1.5мм 200пар.

30 ден

Има на залиха

30 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Крвчиња за дистанцирање плочки на меѓусебно растојание од 1.5мм. Наменети се за керамичарски работи. Изработени се од квалитетна пластика. Во пакувањето има 200 пар. Спакувани се во најлонско пакување.

Бренд

Topex