Конектор за црево на чешма (1/2”-3/4”) - Baucentar
Конектор за црево на чешма (1/2”-3/4”)

Конектор за црево на чешма (1/2”-3/4”)

40 ден

Има на залиха

40 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Конектор за црево на чешма. Конекторот може да се користи за црева со пречник од 13мм (1/2″) до 19мм (3/2″). Овозможува непречен тек на водата. Овој конектор за чешма е изработен од висококвалитетна пластика за да функционира беспрекорно за многу долг период.

Бренд

Rehau