Клуч Крцкалка 225мм 1/2” - Baucentar
Клуч Крцкалка 225мм 1/2”

Клуч Крцкалка 225мм 1/2”

170 ден

Има на залиха

170 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д141 Категории

Kлуч крцкалка со работна должина на клучот од 225мм. Клучот има прифат од 1/2”. Има и ергономски дизајнирана рачка обложена со гума за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex