Клуч Крцкалка 200мм 3/8” - Baucentar
Клуч Крцкалка 200мм 3/8”

Клуч Крцкалка 200мм 3/8”

155 ден

Има на залиха

155 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д121 Категории

Kлуч крцкалка со работна должина на клучот од 200мм. Клучот има прифат од 3/8”. Има и ергономски дизајнирана рачка обложена со гума за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex