Жичана циркуларна шмиргла 50х6мм - Baucentar
Жичана циркуларна шмиргла 50х6мм

Жичана циркуларна шмиргла 50х6мм

130 ден

Нема на залиха

Жичана кружна шмиргла со дијаметар на телото од 50мм. Изработена е од затегнати жици од нерѓосувачки челик со дијаметар од 0.3 мм. Држачот може да се искористи за монтирање и на дупчалки. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite