Жичана кружна шмиргла 80мм М14 - Baucentar
Жичана кружна шмиргла 80мм М14

Жичана кружна шмиргла 80мм М14

455 ден

Има на залиха

455 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Жичана кружна шмиргла со дијаметар на телото од 80мм. Изработена е од испреплетени жици од нерѓосувачки челик со дијаметар од 0.5 мм. Има прифат од тип М14. Зајакнатото тело на шмирглата овозможува ефикасно чистење на површини од нерѓосувачки челик. Држачот може да се искористи за монтирање и на аголни брусилки. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite