Жичана кружна шмиргла 50мм М6 - Baucentar
Жичана кружна шмиргла 50мм М6

Жичана кружна шмиргла 50мм М6

140 ден

Нема на залиха

Жичана кружна шмиргла со дијаметар на телото од 50мм. Изработена е од затегнати жици од нерѓосувачки челик со дијаметар од 0.3 мм. Има прифат од тип М6. Зајакнатото тело на шмирглата овозможува ефикасно чистење на површини од нерѓосувачки челик. Држачот може да се искористи за монтирање и на дупчалки. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite