Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 18-2 РЕ 800W - Baucentar
Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 18-2 РЕ 800W

Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 18-2 РЕ 800W

10450 ден

Има на залиха

10450 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06011А2190 Категории

Најбрза и најсестрана во својата класа

Ефикасна двбрзинска дупчалка со моќност од 800 W за најбрзо завршување на работата

Отпорно метално куќиште на преносникот за подолг век на траење
Механика сигурносна спојка „Anti-Rotation“ за зголемена работна безбедност

Бренд

Bosch