Пневматски Чекан Дупчалка Електрична ГБХ 220 720W 2J - Baucentar
Пневматски Чекан Дупчалка Електрична ГБХ 220 720W 2J

Пневматски Чекан Дупчалка Електрична ГБХ 220 720W 2J

7990 ден

Има на залиха

7990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06112А6020 Категории
Опис

Опис на производот

Компактен и моќен електро пмневматски чекан за дупчење

Моќен мотор од 720 W и ударна енергија од 2,0 J за ефикасно вибрационо дупчење бетон (до 22 mm во дијаметар)

Електро пневматски чекан за дупчење со три различни режими на вибрационо дупчење, дупчење и кршење – со што се обезбедува прилагодливост и се добиваат убедливи резултати.

Бренд

Бренд

Bosch