Хефталка Електрична ПТК 14 6-14мм - Baucentar
Хефталка Електрична ПТК 14 6-14мм

Хефталка Електрична ПТК 14 6-14мм

5990 ден

Има на залиха

5990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0603265520 Категории

DuoTac – можност за обработка и по две иглици за поголема отпорност против кинење.
Електронско прилагодување на јачината на ударот за оптимален резултат од работата при примена на различни должини на иглици и различни видови на материјали.
Мека рачка за безбедно и удобно ракување.
Едноставно користење на Push + Release систем за контролирано отпуштање на удари.
Лесно полнење на магацинот со иглици и индикатор за полнење.
Можност за сестрана примена – со иглици и со клинци – за прицврстување на тенки материјали на дрво
Удари 30 удар/мин
Маса 1,1 кг
Иглици 6 – 14 мм
Клинци 14 мм
Во пакетот следуваат: 1000 иглици

Бренд

Bosch