Електрична Вибрациона Дупчалка ГСБ 550 550W футер-клуч - Baucentar
Електрична Вибрациона Дупчалка ГСБ 550 550W футер-клуч

Електрична Вибрациона Дупчалка ГСБ 550 550W футер-клуч

3590 ден

Има на залиха

3590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална влезна моќност 550 W
Број на вртежи во празен од 0-2.700 врт/мин
Маса 1.8 кг
Опсег на затегање на стезната глава
Мин/макс 1.5 – 13 мм
Број на удари при номинален број на вртежи во празен од 0 – 41.600 удар/мин
Пречник на дупчење во бетон 13 мм
Пречник на дупчење во дрво 25 мм
Пречник на дупчење во челик 10 мм
Пречник на дупчење во ѕид 13 мм

Бренд

Bosch