Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 1600 РЕ 701W - Baucentar
Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 1600 РЕ 701W

Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 1600 РЕ 701W

6120 ден

Има на залиха

6120 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална влезна моќност 701 W
Број на вртежи во празен од 0 – 3.000 врт/мин
Маса 1.9 кг
Приклучен навој на вретеното на дупчалката 1/2”–20 UNF
Опсег на затегање на стезната глава
Мин/макс 1.5 – 13 мм
Пречник на дупчење во бетон 16 мм
Пречник на дупчење во дрво 30 мм
Пречник на дупчење во челик 12 мм
Пречник на дупчење во ѕид 18 мм
футер-самостезен

Бренд

Bosch