Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 13 РЕ 600W - Baucentar
Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 13 РЕ 600W

Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 13 РЕ 600W

5990 ден

Има на залиха

5990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601217100 Категории

Номинална влезна моќност 600 W
Број на вртежи во празен од 0-2.800 врт/мин Маса 1.8 кг
Номинален вртлив момент 1.8 Nm
Приклучен навој на вретеното на дупчалката 1/2”–20 UNF
Опсег на затегање на стезната глава
Мин/макс 1.5 – 13 мм
Број на удари при номинален број на вртежи во празен од 0 – 44.800 удар/мин
Пречник на дупчење во бетон 13 мм
Пречник на дупчење во дрво 25 мм
Пречник на дупчење во челик 10 мм
Пречник на дупчење во ѕид 15 мм
футер-самостезен

Бренд

Bosch