Циркулар Рачен Електричен ГКС 600 1200W - Baucentar
Циркулар Рачен Електричен ГКС 600 1200W

Циркулар Рачен Електричен ГКС 600 1200W

9990 ден

Има на залиха

9990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06016А9020 Категории

Номинална влезна моќност 1.200 W
Број на вртежи во празен од 5.200 врт/мин
Маса 3.6 кг
Пречник на внатрешниот отвор за листот на пилата 20 мм
Пречник на листот на пилата 165 мм
Длабочина на сечење (90°) 55 мм
Длабочина на сечење (45°) 37 мм

Бренд

Bosch