Држач за електрода 315А - Baucentar
Држач за електрода 315А

Држач за електрода 315А

1360 ден

Има на залиха

1360 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Држач за електроди за заварување со изолирани рачки. Може да се користи за струја со максимална јачина од 315 Ампери и електроди со пресек до 70мм квадратни. Цврстата пружина и висококвалитетниот материјал од кој е изработена штипката, овозможува цврсто фиксирање на електродите.

Бренд

Graphite