Држач за електрода 200А - Baucentar
Држач за електрода 200А

Држач за електрода 200А

1075 ден

Има на залиха

1075 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Држач за електроди за заварување со изолирани рачки. Може да се користи за струја со максимална јачина од 200 Ампери и електроди со пресек до 50мм квадратни. Цврстата пружина и висококвалитетниот материјал од кој е изработена штипката, овозможува цврсто фиксирање на електродите.

Бренд

Graphite