Држач за електрода 160А - Baucentar
Држач за електрода 160А

Држач за електрода 160А

1100 ден

Има на залиха

1100 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Држач за електроди за заварување со изолирани рачки. Може да се користи за струја со максимална јачина од 160 Ампери и електроди со пресек до 35мм квадратни. Цврстата пружина и висококвалитетниот материјал од кој е изработена штипката, овозможува цврсто фиксирање на електродите.

Бренд

Graphite