Дрвена рачка за секира 500мм

Дрвена рачка за секира 500мм

130 ден

Има на залиха

130 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дрвената рачка за секира е наменета за замена на искршените рачки. Должината на рачката е 500мм и може да носи секира со маса од 800гр. Рачката е изработена од цврсто буково дрво со голема отпорност на кршење. Рачката е профилирана е за да се припие на дланката при држење. Премазот од лак на рачката ја заштитува рачката од впивање влага.

Бренд

Topex