Длето SDS+ 14х40х250мм - Baucentar
Длето SDS+ 14х40х250мм

Длето SDS+ 14х40х250мм

156 ден

Нема на залиха

Длето за ударна дупчалка со дијаметар 14 мм, ширина од 40 мм и должина од 250 мм. Има и SDS+ потпора изработена од зајакнат карбонизиран челик кој е одличен за механичко длетување на дупки во бетон, во камен и во цигли. Спакувано со пластична кука.

Бренд

Graphite