Длета Сет SDS Max 4 парчиња - Baucentar
Длета Сет SDS Max 4 парчиња

Длета Сет SDS Max 4 парчиња

435 ден

Има на залиха

435 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет длета за ударна дупчалка од 4 парчиња со SDS Max потпора изработена од зајакнат карбонизиран челик кој е одличен за механичко длетување на дупки во бетон, во камен и во цигли. Сетот се состои до две длета, еден шпиц и еден штемајз.

Бренд

Verto