Дијамантски Диск За Бетон Бест 125х22,23мм - Baucentar
Дијамантски Диск За Бетон Бест 125х22,23мм

Дијамантски Диск За Бетон Бест 125х22,23мм

3050 ден

Има на залиха

3050 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој дијамантски диск за сечење обезбедува брзо формирање на процепи во бетонски површини.

Бренд

Bosch