Диск За Чистење 125х22.2мм - Baucentar
Диск За Чистење 125х22.2мм

Диск За Чистење 125х22.2мм

530 ден

Има на залиха

530 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Диск наменет за чистење на површини со аголна брусилка. Надворешниот дијаметар на дискот е 125мм, а дијаметарот на внатрешниот отвор е 22.2мм. Дискот е обложен со абразивен материјал прикачен на еластичен сунѓерест слој со што се овозможува ефикасно полирање на комплексни површини.

Бренд

Verto