Диск За Сечење Челик 125х0.8ммх22мм - Baucentar
Диск За Сечење Челик 125х0.8ммх22мм

Диск За Сечење Челик 125х0.8ммх22мм

160 ден

Има на залиха

160 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Диск за сечење челик со висока отпорност на температури. Благодарение на современиот дизајн и значително намалената дебелина, овозможува сечење на челик со двојно поголема брзина. Надворешниот дијаметар на дискот е 125мм а внатрешниот 22мм. Дебелината на дискот е 0.8мм. Овој диск е во сообразност со ЕУ стандардот за безбедност ЕN12413 со што се обезбедува висока безбедност при работењето.

Бренд

Graphite