Диск За Сечење Камен 230х3.2ммх22мм - Baucentar
Диск За Сечење Камен 230х3.2ммх22мм

Диск За Сечење Камен 230х3.2ммх22мм

170 ден

Има на залиха

170 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Диск за сечење метал со висока отпорност на температури. Благодарение на современиот дизајн и значително намалената дебелина, овозможува сечење на метал со двојно поголема брзина. Надворешниот дијаметар на дискот е 230мм а внатрешниот 22мм. Дебелината на дискот е 3.2мм Овој диск е во сообразност со ЕУ стандардот за безбедност ЕN12413 со што се обезбедува висока безбедност при работењето.

Бренд

Graphite