Двојна спојка за црево (3/4”) - Baucentar
Двојна спојка за црево (3/4”)

Двојна спојка за црево (3/4”)

35 ден

Има на залиха

35 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Двојната спојка за црево со пречник од 19мм (3/4″) овозможува двонасочен тек на водата. Наменета е за поправка и спојување на оштетено црево. Оваа двојна спојка е изработена од висококвалитетна пластика за да функционира беспрекорно за многу долг период.

Бренд

Verto