Двојна спојка за црево (1/2”) - Baucentar
Двојна спојка за црево (1/2”)

Двојна спојка за црево (1/2”)

46 ден

Има на залиха

46 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Двојната спојка за црево со пречник од 13мм (1/2″) овозможува двонасочен тек на водата. Наменета е за поправка и спојување на оштетено црево. Оваа двојна спојка е изработена од висококвалитетна пластика за да функционира беспрекорно за многу долг период.

Бренд

Verto