Електрична Циркуларна пила 2000W 235мм - Baucentar
Електрична Циркуларна пила 2000W 235мм

Електрична Циркуларна пила 2000W 235мм

5400 ден

Има на залиха

5400 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 59ГП101 Категории

Бренд

Graphite