Сет Батериски Алати 18V Li-ion 2.0Ah - Baucentar
Сет Батериски Алати 18V Li-ion 2.0Ah

Сет Батериски Алати 18V Li-ion 2.0Ah

4270 ден

Нема на залиха

Сет од батериски алати кои користат 18V Li-ion батерија на GRAPHITE. Во сетот се вклучени: батериски ударен одвртувач (шифра 58Г000), светилка (шифра 58Г007), батерија 2.0Ah (шифра 58Г002), полнач за батерија (шифра 58Г001) и торба (шифра 58Г015). Овој сет е одлична можност за сите ентузијасти кои сакаат да започнат со користење на сопствен комплет од GRAPHITE алатки. Ги содржи најосновните и најупотребуваните алатки од оваа серија на производи.

Бренд

Graphite