Длето SDSMax 18х50х400мм - Baucentar
Длето SDSMax 18х50х400мм

Длето SDSMax 18х50х400мм

339 ден

Има на залиха

339 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Длето за ударна дупчалка со дијаметар 18 мм, ширина од 50 мм и должина од 400 мм. Има и SDSMax потпора изработена од зајакнат карбонизиран челик кој е одличен за механичко длетување на дупки во бетон, во камен и во цигли. Спакувано со пластична кука.

Бренд

Graphite