Бургија за бетон SDS+ S4 18х310мм - Baucentar
Бургија за бетон SDS+ S4 18х310мм

Бургија за бетон SDS+ S4 18х310мм

535 ден

Има на залиха

535 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со SDS+ држач и пречник од 18 мм и должина од 310 мм. Има прекрстен врв изработен од фин зацврснат карбид за ефикасно дупчење во бетон. Работната должина на бургијата е 260 мм. Двојната S4 резба овозможува правилно формирање на дупката и го спречува прегревањето. Спакувано со пластична кука.

Бренд

Graphite