Бургија Конусна 4-22мм - Baucentar
Бургија Конусна 4-22мм

Бургија Конусна 4-22мм

660 ден

Има на залиха

660 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија конусна изработена од висококвалитетен челик. Се користи за дупчење или за проширување дупки во тенки челични плочи, алуминиум, бакар или пластика. Има степенувана скала со со опсег од 4 до 22 милиметри и интервал од 2 мм. Овозможува прецизно дупчење и формирање дупки со точно потребниот дијаметар. Спакувано во пластична кутиија.

Бренд

Graphite