Бургија за бетон 4 х 75мм - Baucentar
Бургија за бетон 4 х 75мм

Бургија за бетон 4 х 75мм

93 ден

Има на залиха

93 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 4 мм и должина од 75 мм. Работната должина на бургијата е 40 мм. Наменета е за дупчење во цврсти материјали како бетон и во керамички материјали без опасност од лизгање на почетокот на дупчење благодарение на врвот на бургијата изработен од цврст карбид во облик на пеперутка. Спакувано во пластична цевка со кука.

Бренд

Graphite