Бургија дијамантска 83х30мм - Baucentar
Бургија дијамантска 83х30мм

Бургија дијамантска 83х30мм

1140 ден

Има на залиха

1140 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дијамантска бургија која има сечиво со галвански нанесено дијамантско јадро. Има пречник од 83 мм и должина од 30 мм. Наменета е за дупчење во цврсти материјали како керамички и камени материјали (гранит, мермер). Спакувано на картичка.

Бренд

Graphite