Сет Батериски Одвртувач 2х18V 2.0Ah 10мм 109/1

Сет Батериски Одвртувач 2х18V 2.0Ah 10мм 109/1

12425 ден

Има на залиха

12425 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 58Г022-ПС15 Категории

Сет батериски одвртувач на GRAPHITE во кој е вклучено: Батериски Одвртувач (58г022), две батерии со капацитет од 2.0Ah (58Г002), полнач за батерија (58Г001) и 109 додатоци. Сето ова е сместено во траен и практичен алуминиумски куфер. Куферот е опремен со влошка од сунѓер која е дизајнирана за сместување на сите елементи од сетот. Главниот дел од куферот има и слободен дел за чување на дополнителни елементи. Битовите за шрафење се вклучени во пакетот и се изработени од висококвалитетен S2 челик. Овој комплет е идеален за секој кој ја сфатил предноста на лесно складирање и транспорт на омилените алатки, без ризик дека може да ги оштети или изгуби.

Бренд

Graphite