ГРФ Батерија 18V Li-lon 2.0 Ah за 58г221

ГРФ Батерија 18V Li-lon 2.0 Ah за 58г221

4150 ден

Има на залиха

4150 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: К00035 Категории

Li-Ion батерија за напон од  18V и капацитет на струја од 2.0Ah. Има можност за полнење без да изгуби од својот капацитет. Поседува систем за контрола на температура и проток за целосна заштита за време на полнење и празнење на батеријата. Наменета е за моделот 58Г221.

Бренд

Graphite