Батерија 18V Li-ion 2.0Ah - Baucentar
Батерија 18V Li-ion 2.0Ah

Батерија 18V Li-ion 2.0Ah

2600 ден

Нема на залиха

Li-Ion батерија за напон од  18V и капацитет на струја од 2.0Ah. Има можност за полнење без да изгуби од својот капацитет. Поседува индикатор за полнење и систем за контрола на температура и проток за целосна заштита за време на полнење и празнење на батеријата.

Бренд

Graphite