Батерија 14.4V Li-lon 2.0 Ah за 58г221 - Baucentar
Батерија 14.4V Li-lon 2.0 Ah за 58г221

Батерија 14.4V Li-lon 2.0 Ah за 58г221

2010 ден

Има на залиха

2010 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Li-Ion батерија за напон од  14.4V и капацитет на струја од 2.0Ah. Има можност за полнење без да изгуби од својот капацитет. Поседува систем за контрола на температура и проток за целосна заштита за време на полнење и празнење на батеријата. Наменета е за моделот 58Г221.

Бренд

Graphite