Штемајз SDS Max 18х50х400мм - Baucentar
Штемајз SDS Max 18х50х400мм

Штемајз SDS Max 18х50х400мм

390 ден

Нема на залиха

Штемајз за ударна дупчалка со дијаметар 18 мм, ширина од 50 мм и должина од 400 мм. Има и SDS Max потпора изработена од зајакнат карбонизиран челик кој е одличен за механичко длетување на дупки во бетон, во камен и во цигли. Спакувано со пластична кука.

Бренд

Verto