Шпиц SDS Max 18х400мм - Baucentar
Шпиц SDS Max 18х400мм

Шпиц SDS Max 18х400мм

305 ден

Има на залиха

305 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпиц за ударна дупчалка со дијаметар 18 мм и должина од 400 мм. Има и SDS Max потпора изработена од зајакнат карбонизиран челик кој е одличен за механичко длетување на дупки во бетон, во камен и во цигли. Спакувано со пластична кука.

Бренд

Verto