Шпиц SDS+ 14х250мм - Baucentar
Шпиц SDS+ 14х250мм

Шпиц SDS+ 14х250мм

165 ден

Има на залиха

165 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпиц за ударна дупчалка со дијаметар 14 мм и должина од 250 мм. Има и SDS+ приклучок изработен од зајакнат карбонизиран челик кој е одличен за механичко длетување на дупки во бетон, во камен и во цигли. Спакувано со пластична кука.

Бренд

Verto