Бургија за бетон SDS+ S4 14х210мм - Baucentar
Бургија за бетон SDS+ S4 14х210мм

Бургија за бетон SDS+ S4 14х210мм

135 ден

Има на залиха

135 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон SDS+ со пречник од 14 мм и должина од 210 мм. На врвот има крст оплеменет со карбид во зрнца за поефективно дупчење во бетон. Работниот дел од бургијата изнесува 150мм. Двојната S4 резба обезбедува правилно формирање на дупката и штити од прегревање на бургијата.

Бренд

Verto