Бургии за бетон SDS+ S4 110мм Сет 3 парчиња - Baucentar
Бургии за бетон SDS+ S4 110мм Сет 3 парчиња

Бургии за бетон SDS+ S4 110мм Сет 3 парчиња

315 ден

Има на залиха

315 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет бургии за бетон од 3 парчиња со пречник од 6, 8 и 10 мм и должина 110мм. Работната должина на бургијата изнесува 50мм. Оплеменети со карбид во зрнца за зголемена отпорност на високи температури. Резбата на врвот на бургијата го намалува отпорот при дупчење. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Verto