Бургија за бетон црно бела 18х160мм - Baucentar
Бургија за бетон црно бела 18х160мм

Бургија за бетон црно бела 18х160мм

140 ден

Има на залиха

140 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 18 мм и должина од 160 мм. Работниот дел од бургијата е 40мм. Оплеменета е со карбид во зрнца за зголемена отпорност на високи температури. Резбата на врвот на бургијата го намалува отпорот при дупчење. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Verto