Бургија за бетон црно бела 14х150мм - Baucentar
Бургија за бетон црно бела 14х150мм

Бургија за бетон црно бела 14х150мм

110 ден

Има на залиха

110 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 14 мм и должина од 150 мм. Работниот дел од бургијата е 85мм. Оплеменета е со карбид во зрнца за зголемена отпорност на високи температури. Резбата на врвот на бургијата го намалува отпорот при дупчење. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Verto