Бургија за бетон црно бела 12х250мм - Baucentar
Бургија за бетон црно бела 12х250мм

Бургија за бетон црно бела 12х250мм

130 ден

Има на залиха

130 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 12 мм и должина од 250 мм. Работниот дел од бургијата е 135мм. Оплеменета е со карбид во зрнца за зголемена отпорност на високи температури. Резбата на врвот на бургијата го намалува отпорот при дупчење. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Verto