Бургија за бетон SDS+ S4 8х210мм - Baucentar
Бургија за бетон SDS+ S4 8х210мм

Бургија за бетон SDS+ S4 8х210мм

120 ден

Има на залиха

120 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон SDS+ со пречник од 8 мм и должина од 210 мм. На врвот има крст оплеменет со карбид во зрнца за поефективно дупчење во бетон. Работниот дел од бургијата изнесува 150мм. Двојната S4 резба обезбедува правилно формирање на дупката и штити од прегревање на бургијата.

Бренд

Verto