Бургија за бетон SDS+ S4 6х110мм - Baucentar
Бургија за бетон SDS+ S4 6х110мм

Бургија за бетон SDS+ S4 6х110мм

75 ден

Има на залиха

75 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон SDS+ со пречник од 6 мм и должина од 110 мм. На врвот има крст оплеменет со карбид во зрнца за поефективно дупчење во бетон. Работниот дел од бургијата изнесува 50мм. Двојната S4 резба обезбедува правилно формирање на дупката и штити од прегревање на бургијата.

Бренд

Verto